FRA: Lil i Bordo odigrali ''nulu''!

Bordo nastavio niz, ali bez slasti trijumfa! Glupost Tijaga Maje! Lil i sa igračem manje izvukao 0:0.

Fudbal 08.09.2017 | 21:10
U prvom meču 5. kola Lil i Bordo su odigrali bez golova na stadionu Pjer Moro - 0:0. Nije da nije bilo uzbuđenja, prilika, pa čak i crvenog kartona, ali nije bilo onog najvažnijeg - golova.

Bordo je bio blagi favorit na ovom meču, ali je i sa ovim bodom nastavio niz od 12 utakmica bez poraza (šest pobeda, sedam remija). Vukašin Jovanović je odigrao ceo meč.

Najbolju priliku na utakmici nije iskoristio Sankare kada se u 71. minutu našao jedan na jedan sa golmanom Manjanom, ali je šutnuo traljavo pored stative. Igrači Bordoa su se držali za glavu u neverici, kakva je šansa otišla u nepovrat.

Inače, naš bek Milan Gajić nije igrao na ovom meču zbog povrede ramena.

Ovaj duel obeležio je i fudbaler Lila Tijago Maja. On je dobio žute kartone u 15. i 32. minutu. Posebno je ovaj drugi bio "ne previše pametan".