RUS: CSKA dao jedan, tri boda vredan!

Amkarov bedem nije izdržao - 0:1.

Fudbal 08.09.2017 | 19:00
Nije CSKA blistao, ali je odradio ono što je želeo - uzeo je tri boda u Permu. Na gostovanju Amkaru Armejci su slavili s 0:1 (0:0), a tu radost doneo im je 20-godišnji napadač Timur Žamaletdinov tako što je prostelio mrežu gostiju u 52. minutu.

CSKA je došao na ovaj susret prilično uzdrman jer je na prethodna dva duela imao remi i poraz, tako da su tri boda bila "pod moranjem".

Domaćin je izašao na teren da postavi zidine ispred svog gola i da čuva bod do kraja utakmice kako god zna. Ta taktika radila je sve do 52. minuta kada je Dzagoev lepo proigrao Žamaletdinova koji je matirao golmanaNigmatulina.

CSKA je došao do tri boda, ali i na neki način dobio mladog napadača koji može da bude zalog za budućnost. Pokazao je da je dobar talenat.

Amkar je ovaj duel završio s igračem manje u 90. minutu kada je isključen Idovu.