TUR: Trezege i Nojmar sapleli Bešiktaš!

Šampion Turske vodio dva puta, ali na kraju ispustio tri boda!

Fudbal 18.08.2017 | 23:50
Šampion Turske okliznuo se prvi put ove sezone u Superligi i to u malom gradskom derbiju protiv Kasimpaše. Meč na stadionu Redžep Tajip Erdogan završen je bez pobednika - 2:2, a domaćin je dva puta bio u situaciji da juri rezultat.

Pogodak vredan jednog boda za domaćina dao je Egipćanin, Mahmud Hasan poznatiji kao Trezege i to 12 minuta pre kraja utakmice.

Bešiktaš je dobro počeo utakmicu i već u sedmom minutu prvak Turske je poveo preko Rajana Babela, koji je inače dve sezone proveo baš u Kasimpaši.

Radost gostujućih navijača trajala je samo 15-ak minuta, a onda je Nemac Markus Nojmar doneo izjednačenje. Bešiktaš je i posle toga nastavio da napada, a takva igra donela mu je novo vođstvo.

Igrao se 34. minut kada se Anderson Taliska ušunjao između dvojice protivničkih štopera i glavom zatresao mrežu.

Srpski internacionalac Duško Tošić odigrao je celu utakmicu za gostujuću ekipu.