BEL: Gent još bez pobjede, Muskron se ne šali!

Gent ispustio pobedu u finišu! Mehelen u 87. minutu osvojio bod, gosti i dalje bez pobede u šampionatu.  Muskron se ne šali! Trijumf u gostima - 2:0.

Fudbal 13.08.2017 | 11:15
Gent je imao na tacni pobedu u Mehelenu, četiri minuta su ga delila od toga, ali je onda domaćin izvukao bod - 1:1 u meču trećeg kola belgijskog šampionata.

Gostujuća ekipa povela je u 33. minutu preko Samjuela Kalua, a asistirao mu je Kalidu Kulibali.

Sve je delovalo sasvim dobro za Gent od tog trenutka, pa skoro do samog kraja. Ali, ne lezi vraže, tri minuta pre kraja utakmice Tim Matis je osigurao bod upornom domaćinu.

Srpski reprezenativac Stefan Mitrović odigrao je celu utakmicu za ekipu Genta.

Kakav početak sezone za Muskron - odličan početak!

Rednikov tim zabeležio je i drugu pobedu u prva tri kola savladavši u gostima Lokeren s 2:0 (1:0). Strelci za goste bili su Avoniji u 23. i Mohamed u 66. minutu.

Domaći sastav završio je meč s desetoricom igrača pošto je Persons isključen u 83. minutu i tada je iščezla svaka nada Lokerena da će se vratiti u meč.

Pre ovog duela Kortrijk je slavio s 2:1 protiv Eupena, a strelac prvog gola za goste bio je Jovan Stojanović u 38. minutu meča.