ITA: Nerešeno u Bolonji i Đenovi!

Fudbaleri Bolonje i Fiorentine odigrali su nerešeno 1:1 u prvom meču 24. kola Serije A.

Fudbal 07.02.2016 | 09:00

Bolonja je zadržala 10. poziciju sa 30 bodova, tim iz Firence je na trećem mestu sa 46 bodova.

Fiorentina je ostala sa igračem manje na terenu u 57. minutu, kada je zbog drugog žutog kartona utakmica završena za Fernandesa. Prvu opomenu dobio je zbog spoticanja saigrača, da bi devet minuta kasnije bio izbačen zbog povlačenja rivala, sprečivši ga da krene u kontranapad.

Ipak, samo dva minuta kasnije gosti su poveli. Telo je ubacio loptu sa leve strane kaznenog prostora, na pravom mestu našao se usamljeni Bernardeši i bio precizan sa 12 metara. Domaći postavljaju konačan rezultat u 63. minutu. Đakerini se upisao u strelce posle asistencije Donsaha.

Srpski fudbaler Nenad Tomović zamenio je Bernardešija u sudijskoj nadoknadi.

Pobednika, a ni golova nije bilo na susretu između Đenoe i Lacija. Srpski fudbaleri Filip Đorđević i Sergej Milinković-Savić odigrali su ceo meč za Rimljane, a Dušan Basta zamenjen je u 46. minutu