LŠ: Širle kaznio promašaje Tošića i CSKA!

Ekipa Volfsburga savladala je CSKA u Moskvi u okiviru petog kola Lige šampiona u grupi B – 2:0 (0:0).

Fudbal 25.11.2015 | 20:41

CSKA se oprostio od Lige šampiona! U odlučujućem meču CSKA kod kuće poražen od Volfzburga 2:0.

Rasplet u Grupi B polako se nazire...

Volfzburg ima odlične šanse za plasman među 16 najboljih ekipa, dok je CSKA, posle poraza u Moskvi od "vukova" 2:0, ostao i bez teoretskih.

Rusi su napadali, a Nemci davali golove!

Od prvog minuta na Himki areni, ekipa Zorana Tošića dala je do znanja protivniku da će je zanimati samo pobeda. CSKA je igrao ofanzivno, stvarao šanse, ali nijednom nije uspeo da zatrese mrežu Volfzburga.

Najbliži golu domaćini su bili u 61. minutu, kada je posle odlične akcije Alana Džagoeva i pete na ivici šesnaesterca Tošić pogodio stativu.

Još se tresao okvir gola nemačke ekipe, a na drugoj strani radovali su se fudbaleri Volfzburga.

Andre Šurle je dobio loptu na levom krilu, nije bio u idealnoj poziciji, ali je, ipak, šutirao, a Igor Akinfejev kumovao vodećem golu protivnika, s obzirom na to da se lopta od njegove ruke odbila u mrežu.

Šurle je, u jeku napada CSKA, postavio konačnih 2:0 u 88. minutu.