LE: Izgubili svi Partizanovi rivali!

Alkmar kao Augsburg - za sada slab! I drugi Partizanov rival u Ligi Evrope ovog vikenda je poražen pred svojim navijačima.

Fudbal 31.08.2015 | 12:40

AZ Alkmar nije se oporavio od revanša protiv rumunske Astre, u kome je sa dva pogotka u poslednjih 10 minuta nadoknadio 2:3 iz prvog meča i plasirao se u Ligu Evrope.

U četvrtom kolu prvenstva Holandije, u nedelju je AZ dočekao Rodu i izgubio 0:1 (0:1).

Prvi Partizanov protivnik u L grupi Lige Evrope (17. septembra u Beogradu) ostao je na samo dva osvojena boda, pri čemu je tri utakmice odigrao kod kuće i za 270 minuta nije dao nijedan gol (Ajaks, Viljem Drugi, Roda).

U nedelju popodne crveno-beli nisu imali čak ni šut u okvir...

Augsburg je u subotu doživeo drugi minimalan poraz pred svojim navijačima u novoj sezoni Bundes lige. Posle Herte, izgubio je od novog člana društva najboljih, ekipe Ingolštata (0:1).

Izgubio je Augzburg, izgubio je i AZ Alkmar, a u nedelju uveče poražen je i treći protivnik Partizana u Ligi Evrope - Atletik Bilbao.

Baskijci su neuspeh doživeli na gostovanju Eibaru.

Na Ipurui, pre manje od 6.000 navijača, domaćin je pobedio 2:0, golovima Saula Berhona iz penala u 34. i Adrijana u 61. minutu.

Atletik posle dva odigrana kola nema nijedan bod, dok Eibar ima dva trijumfa.