FRA: Lion uporan i prati PSŽ!

Fudbaleri Lion nastavljaju da u stopu prate lidera Lige 1 Pari Sen Žermen, izjednačeni su četiri kola pre kraja, uz meč manje Parižana.

Fudbal 27.04.2015 | 11:20

Olimpik je u 34. kolu francuskog prvenstva bio ubedljiv u Remsu sa 4:2, za treću pobedu u poslednja četiri kola.

PSŽ će u sredu odigrati zaostali meč protiv Meca, potom gostuje Nantu, dok Lion dočekuje Evijan.

Toliso i Lakazet su doneli Lionu dva gola prednosti posle samo šest minuta, Pežet je vratio domaćina u igru već u 13, da bi samo sedam minuta kasnije Nije postigao novi gol za goste.

Konačan rezultat potavljen je u poslednjim minutima meča, Takalfred je autugovom doneo 4:1 Lionu, da bi Šarbonije u nadoknadi vremena ublažio poraz Remsa.

Rems je četvrtim porazom u poslednjih pet kola ostao na granici zone ispadanja, izjednačen je sa Kaenom i Lorijenom sa bodom više od najbližeg ugroženog Evijana.