Zvezda povela protiv Partizana!

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 9:4 i poveli sa 1-0 u polufinalnoj seriji plej-ofa Prve A lige.

Ostali sportovi 26.04.2015 | 11:20

U duelu za koji se spekulisalo da će biti otkazan zbog hladne vode u bazenu na Banjici, Zvezda je trijumf obezbedila boljom igrom u drugom poluvremenu i sjajnim odbranama Šefika.

Prve dve četvrtine prošle su u izjednačenoj borbi, da bi ‘crveno-beli’ potom zaigrali mnogo agresivnije, što im se i isplatilo.

Najbolji u trijumfu Zvezde bio je Strahinja Rašović sa tri pogotka, dva je postigao Tomašević, a po jedan Viktor Rašović, Ranđelović, Rackov i Njegovan.

Kod Partizana, Stojanović je upisao dva gola, a Jakšić i Subotić su postigli preostala dva pogotka.

Crvena zvezda se tako sada nalazi na korak od plasmana u finale, za šta joj je potrebna još jedna pobeda. Serija se nastavlja u sredu na Tašmajdanu.

U drugom polufinalu, Radnički je u petak poveo u seriji protiv Vojvodine.