ITA: Verona ''smrzla'' Firencu!

"Ljubičasti" imali priliku da zasednu na četvrto mesto, ali je nisu iskoristili.

Fudbal 21.04.2015 | 11:20

Fudbaleri Verone napravili su iznenađenje pošto su u Firenci pobedili Fiorentinu 1:0 (0:0) u poslednjem meču 31. kola italijanske Serije A.

Fiorentina je propustila priliku da iskoristi kiks Sampdorije i probije se na četvrto mesto na tabeli, a najbolju šansu protiv Verone imala je u 67. minutu kada Dijamanti nije iskoristio jedanaesterac.

U finišu utakmice Munir Obadi postigao gol za pobedu Verone. Srpski fudbaler Boško Janković zamenjen je u 83. minutu kod gostiju, dok je Nenad Tomović odigrao ceo meč za Fiorentinu.