Midlzbro trijumfom u derbiju na čelu Čempionšipa!

Tetej autogolom šokirao publiku u Noriču. Midlzbro slavio u derbiju i probio se na prvo mesto Čempionšipa! Šokantno vođstvo gostiju u potpunosti je vezalo noge domaćim igračima, koji su više od 80 minuta konstantno pokušavali da dođu do izjednačenja, ali nisu uspeli, pa su tako prekinuli sjajnu seriju od pet vezanih prvenstvenih pobeda - 0:1.

Fudbal 18.04.2015 | 08:00

Šok na Kerou Roudu u Noriču! Domaćin je poražen u derbiju Čempionšipa od Midlzbroa, konkurenta za direktan plasman u Premijer ligu, koji je ovim bodovima došao do prve pozicije na tabeli - 0:1 (0:1).

Kompletan posao domaćem sastavu već u osmom mintu pokvario je vezista Aleksander Tetej, koji je nesmotreno reagovao kod kornera za goste i glavom matirao nemoćnog Džona Rudija.

Šokantno vođstvo gostiju u potpunosti je vezalo noge domaćim igračima, koji su više od 80 minuta konstantno pokušavali da dođu do izjednačenja, ali nisu uspeli, pa su tako prekinuli sjajnu seriju od pet vezanih prvenstvenih pobeda.

Sa druge strane gosti su nakon Roterama i Vulverhemptona uspeli da sruše i popularne Kanarince, pa će u poslednja dva kola pokuašati da se domognu direktnog plasmana u Premijer ligu.

Ovaj kiks Noriča sutra će pokušati da iskoristi i Votford srpskog stratega Slaviše Jokanovića i pobedom nad Birmingemom dođe do željenog mesta.

Noričć u sledećem kolu gostuje Roteramu, dok onda u poslednjem kolu na ovom istom mestu dočekuje Fulam.

Midlzbro narednog vikenda gostuje upravo Fulamu, a onda u meču poslednjeg kola na svom terenu igra sa Brajtonom.