BL: Crveni Mitroviću uz poraz Frajburga!

Srpski reprezentativac i štoper Frajburga Stefan Mitrović isključen je u porazu svog tima od Štutgarta sa 1:4 na startu 13. kola Bundeslige.

Fudbal 29.11.2014 | 09:50

Mitrović se našao u startnoj postavi i pocrveneo je u 70. minutu pošto je kao poslednji igrač odbrane na ivici kaznenog prostora sa leđa oborio Harnika koji je išao sam ka golu.

Štutgart je do gostovanja Frajburgu imao tri vezana poraza, a da će prekinuti crnu seriju i pobeći sa dna tabele najavio je upravo Harnik golom u 31. minutu, da bi Darida u finišu prvog poluvremena izjednačio fantastičnim udarcem sa oko 30 metara.

Posle samo osam minuta igre u nastavku "švabe" su ponovo povele preko Grueca, a Verner je povisio na 1:3 samo dva minuta pre nego što je Mitrović isključenjem otvorio gostima put ka pobedi koju je overio Harnik drugim pogotkom na meču.