Bilbao nastavio niz - 3:1 protiv Espanjola

Fudbaleri Atletik Bilbaa ostvarili su pobedu u 12. kolu Primere pošto su na svom terenu bili bolji od Espanjola sa 3:1.

Fudbal 22.11.2014 | 13:00

Bilbao je tako povezao petu utakmicu bez poraza uključujući tri pobede, a otpor Espanjol slomio je u 29. minutu Aduriz na asistenciju Susaete. Minut pre kraja prvog poluvremena Aduriz se našao sada u ulazi asistent i pasom pronašao Vigueru koji je povisio na 2:0.

Gostujući tim nije imao ideju kako da ugrozi protivnički gol, pa je za to stigla kazna u 78. minutu posle centaršuta Migela Rika, Ituraspe je odlično reagovao i sproveo loptu u mrežu. Počasni gol delo je Sančeza koji je u 84. minutu dokazao još jednom da se radi o napadaču koji je spreman da prevari svakakog golmana.