LE: Vukovi dobili Krasnodar u Rusiji

Fudbaleri Volfsburga otvorili su treće kolo Lige Evrope pobedom nad Krasnodarom u gostima sa 2:4 u okviru grupe H.

Fudbal 23.10.2014 | 20:50

Nemački "vukovi" su do prednosti došli u finišu prvog poluvremena autogolom Grankvista koji je želeo da spreči Olića da dođe do lopte na metar od nebranjene mreže, a na samom početku drugog De Brujne je udvostručio vođstvo Volfsburga preciznim udarcem iskosa sa desne strane.

Nadu Krasnodaru vratio je Grankvist u 51. minutu iz penala koji je skrivio Naldu igrajući rukom u svom kaznenom prostoru, ali je Luiz Gustavo 13 minuta kasnije sa distance sjajnim šutem poslao loptu pod prečku za 1:3

De Brujne je u 80. minutu overio pobedu Volfsburga, a poraz ruskog tima ublažio je Ahmedov u samom finišu.